Nabídka

Kategorie

Vyhledávání

Informace

Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.
COCOPET

Kokosový olej pro zvíře? To je to nejlepší, co mu můžete dát! Blahodárné účinky panenského oleje z kokosu na lidský organizmus jsou známé již od nepaměti. Ovšem málokdo ví o jeho pozitivních účincích na zdraví zvířat!

Kokosový olej Cocopet je vyráběný šetrnou metodou a lisováním za studena. Během jeho výroby se zásadně nevyužívá žádné chemie, umělých aromat, bělidel ani umělých konzervačních látek. Cocopet je tedy stoprocentně přírodní a díky tomu ideální pro každé zvířátko.

PRO KOHO JE COCOPET URČENÝ

Pro psy

Výsledek obrázku pro cocopet

 Přidávejte lžičku Cocopet svému čtyřnohému miláčkovi každý den do krmiva nebo aplikujte na kůži a srst a jako odměnou vám bude jeho skvělá kondice, zdravá kůže, krásně lesklá srst a svěží dech.

Pro kočky

Výsledek obrázku pro cocopet

Pro posílení celého organizmu svého kočičího miláčka přimíchejte Cocopet do krmiva každý den. Napomáhá správnému trávení a ulehčuje vyprazdňování zvířete. Současně bojuje proti mikrobům a napomáhá obnovit zdravou střevní mikroflóru.

JAK COCOPET PODÁVAT

COCOPET účinkuje dvěma způsoby- zevně i vnitřně. Je tedy možné ho užívat přímou konzumací nebo aplikováním na kůži a srst zvířete. Pro komplexní péči doporučujeme přidávat Cocopet do krmiva vašeho mazlíčka každý den. Nezapomeňte, že čím je váš mazlíček mladší a aktivnější, tím více energie spotřebuje a potřebuje ji následně doplnit.

Doporučené dávkování:
Mláďata: 1,5 kávové lžičky / 10 kg váhy
Dospělý jedinci: 1 kávová lžička / 10 kg váhy
Více aktivní zvíře: možno přiměřeně doporučené dávkování zvýšit

V případě, že vnitřní teplota produktu Cocopet dosáhne více než 24°C až 26°C, jeho skupenství se změní na tekuté. Ideálně skladujte na tmavém a chladnějším a suchém místě, ne v lednici. V průběhu změny skupenství se v kokosovém oleji mohou objevit usazeniny ve formě ztuhnutých částic oleje, které nelze pokládat za závadu (které nejsou na závadu produktu) a jakkoliv neovlivňují kvalitu oleje.

JAKÉ MÁ COCOPET ÚČINKY

- IMUNITA 

 

COCOPET působí příznivě na imunitu. Je složen převážně z nasycených mastných kyselin, které jsou snadno vstřebatelné, obsahují množství antioxidantů a snižují výskyt kardiovaskulárních onemocnění a některých typů rakoviny. Přímo podporují imunitní systém a pomáhají chránit vašeho miláčka před viry, bakteriemi, plísněmi a záněty.

 - ZAŽÍVÁNÍ A ZUBY

COCOPET napomáhá při úpravě stravovacích návyků a hmotnosti a redukuje zápach z úst. Díky svému složení dodává zvířeti energii, aniž by zatěžoval trávicí systém. Kromě toho upravuje i chuť k jídlu a reguluje správné trávení, čím pomáhá zvířeti redukovat nadýmání a bolesti břicha,odstraňuje nechutenství a napomáhá v poúrazovém a pooperačním období s úpravou hmotnosti. Zvyšuje také absorpci živin a vitamínů, z nichž sám obsahuje vitaminy A, C, E. Pomáhá odstraňovat baktérie v ústech, které způsobují zápach, ošetřuje dásně a přirozeně bělí zubní sklovinu. Můžete ho používat jako náhradu zubní pasty a pomocí oleje vyčistit svému zvířecímu miláčkovi zuby.

- SRST A KŮŽE

COCOPET zabezpečuje lesklou srst, je antibakteriální a má hojivé účinky. Vitamín E obsažený v kokosovém oleji vyživuje kořínky srsti a zlepšuje prokrvení samotné pokožky. COCOPET můžete přidávat do krmiva nebo aplikovat přímo do srsti a kůže vmasírováním nebo kartáčem. Srst bude zářivě lesklá, bude se lehce rozčesávat, kůže vyživená a zbavíte ji i případných lupů. Panenský kokosový olej je známý pro své uklidňující hojivé účinky, redukuje podráždění, zarudnutí, lupy, vyrážku, ekzémy, chrání před tvorbou zánětů a hydratuje suchou pokožku. COCOPET stačí jednoduše aplikovat na problémové místo v malém množství a nechat působit. V případě, že si zvíře olej olíže, nic se neděje, pouze aplikaci zopakujte.

- OCHRANA

COCOPET je přirozeným antiparazitikem, celoročně chrání packy a zabezpečuje ochranu před sluncem. Díky obsahu kyseliny laurové působí COCOPET jako přírodní odpuzovač blech a klíšťat. Stačí vetřít malé množství oleje do srsti před procházkou či pobytem venku. Kokosový olej je přirozeně šetrnější než agresivní chemické přípravky. COCOPET má své využití v každé sezoně, během zimy pomáhá šetřit pokožku pacek před agresivní posypovou solí a v létě zase před rozpáleným asfaltem na cestách. Vmasírujte zvířeti vrstvu oleje před procházkou a nechte ho vstřebat. Kokosový olej COCOPET nabízí i mírnou ochranu před UV zářením – SPF8 a tak chrání po aplikaci před sluncem čumák i pokožku, především u bezsrstých psů a koček.

 

COCOPET Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky