Nabídka

                                                                               

Kosmetika PetEsthé

 Japonsko-francouzská kosmetika PETESTHÉ pro psy a kočky je ULTRAHYPOALERGENNÍ.
Všechny šampony/kondicionéry jsou z 99 % snadno biologicky odbouratelné. Jsou hypoalergenní a velmi šetrné ke zvířatům i pokožce rukou.V případě, že se dostanou do řek a oceánů nehrozí kontaminace. Jedinečná BIO kosmetika. Jedinečné bahenní přísady pro zdravou kůži a srst.
Filosofie PetEsthé má za cíl poskytnout blahobyt, zdraví a krásu domácím mazlíčkům.


 Disponuje řadou produktů, směřujících k omlazení vzhledu, a to čtyřmi způsoby:
zlepšení stavu kůže, zlepšení stavu srsti, zlepšení barev srsti, psychické pohodě zvířat.
Nabízí vysoce kvalitní procedury z řady thalassotherapie, aromakoupele, aromatherapie s orientální masáží a jako jedinečnou procedurou ve světě je renovování barev srsti.

  • MILD AMINO ACID Série - Jemná aminokyselinová řada PetEsthé

Série (MUD) ULTRA-HYPO-ALERGENNÍCH výrobků vysoké kvality. Obsahují povrchové aktivní látky bazírující na aminokyselinách, které jsou získány z výtažků cukrové třtiny a tapioka (maniok-podobný našim bramborám).Tyto dvě složky jsou v současné době tou nejjemnější látkou, která je na trhu s kosmetikou k dostání.

  • MILD PROFESSIONAL Série PetEsthé

Tato série spolu s naším speciálním programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha. Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální použití, svým specifickým složením jsou také velmi šetrné k pokožce rukou. Mají elegantní vůni, jsou silně koncentrovány, takže stačí malé množství pro kvalitní umytí srsti a kůže. Designově je barevně sladěn obal s obsahem šamponu, který má nádherně syté barvy s perletí. Tyto produkty jsou vhodné i pro časté koupele.

  • Luxusní CHARCOAL Série PetEsthé

Dřevěné uhlí vyrobené z japonského bambusu je v Japonsku využíváno od středověku. Absorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny. Vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na zvířecí smysly.

  • SPA Série – exklusivní Lázeňská kosmetika PetEsthé

Šampony a kondicionéry pro profesionální použití určené pro mazlíčky, kteří mají za sebou špičkovou estetickou proceduru v rámci speciální programové řady Systému aromaterapie nebo thalassoterapie. Zahrnuje kombinaci bahenních přísad z celého světa, které mají vynikající vlastnosti při čištění kůže a obsahují speciální bělící přísady (které neobsahují žádné umělé bělící prostředky). Tyto výrobky byly vytvořeny s cílem zvýšit estetickou účinnost a prodloužit efekt produktů ze Speciální programové řady.

  • AROMATIC BATH SALT Série PetEsthé

Aromaterapie uvolňující relaxační koupele pro vašeho mazlíčka. Přírodní výtažky rostlin a léčivých solí z Mrtvého moře bohatých na minerály. Koupel hydratuje a zpevňuje kůži a ta se stává pevnější a zdravější. Během teplé koupele se roztahují póry, odplavují nečistoty a dochází k prokrvení a výživě pokožky. K uvolnění a stimulaci organismu přispívá také vjem vůně z přidané esence, který má pozitivní vliv na psychiku.

 

                                          

Kosmetika BOTANIQA

 Výrobky vyrobené z těch nejkvalitnějších ingrediencí vyvinutých na základě známých a respektovaných látek mohou být přístupné všem. Proto byla vytvořena značka produktů založených na 100% přírodních výtažků z ovoce, jako jsou granátové jablko, výživný Cupuaçu, hydratační Shea a Acai bobule. To vše s cílem posílit strukturu chlupu, dodat vitalitu a lesk srsti a v neposlední řadě ji ochránit  před škodlivými vlivy znečištěného prostředí.

 BOTANIQA vytvořila vzorec založený na komplexu těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybrala. Kůže a srst vašich mazlíčku bude vypadat krásně a zdravě. Výsledek několika let práce zkušených tvůrců je vytvoření řady produktů, které splňují očekávání i těch nejnáročnějších majitelů.

 Lidský život je nesmírně důležité ctít a naši miláčkové s námi žijí jako členové rodiny, Botaniqa proto zajistila explozi exotických vůní tropického ovoce. Nechte se okouzlit fascinující vůní přírody a cítit radost z používání výrobků Botaniqa. Jemná vůně vašeho domácího mazlíčka vás zaručeně potěší.

 Péče o naše čtyřnohé kamarády by měla být posílení pouta mezi člověkem a psem. Aby se tak stalo vyžaduje znalosti, kvalitu a odhodlání. Všechny tři prvky jsou pevným základem pro Botaniqa. Výroba byla realizována v rámci Evropské unie v certifikovaném středisku.

 

                      

Kosmetika PURE PAWS 

 Světově proslulá značka americké kosmetiky PURE PAWS. Je to luxusní kosmetika špičkových profesionálů.
Vrcholní šampioni používají PURE PAWS! Tato kosmetika je používána skutečně těmi nejlepšími z nejlepších – je pro skutečnou špičku.


 Jedině zdravá pokožka umožňuje růst kvalitní srsti.


 V přípravcích jdou použity nejjemnější, čistě přírodní ingredience, zaručující majitelům, chovatelům a vystavovatelům optimální výsledky. Nejlepší složení = Nejlepší výsledky. Spokojenost a úspěchy jsou zaručeny a výsledky potvrzeny chovateli na celém světě.

Kosmetika ESPREE

 Filosofií značky Espree je kombinace moudrosti přírody a inovativních technologií s cílem přinést žádaná a zdraví prospěšná řešení, zaměřená na péči o domácí mazlíčky. Základním kamenem, na kterém je vybudována firma Espree Animal Products, je oddanost domácím mazlíčkům a širokému okruhu zákazníků, kteří chtějí řešit svoje problémy s domácími mazlíčky pomocí účinných, přírodních a zdraví prospěšných produktů. Od roku 1989 firmu provází neotřesitelná důvěra, že jednoduché přírodní složky jsou jemnější a bezpečnější jak pro domácí mazlíčky, tak i pro jejich majitele.

 Espree definuje přírodní složky jako "složky rostlinného nebo minerálního původu, získané především fyzikálním zpracováním, někdy usnadněnými jednoduchými chemickými reakcemi." Espree s hrdostí sestavuje výrobky z obnovitelných a udržitelných botanických, rostlinných a minerálních zdrojů, obsahující složky, které jsou vhodné i pro člověka a které představují esenci přírody a života..

 Espree využívá přírodní složky rostlinného původu, u nichž již bylo prokázáno, že splňují nebo překračují očekávání, jako je aloe vera, olej australského čajovníku, ovesný protein a hedvábný protein.

Všechny složky musí splňovat přísná kritéria firmy Espree. Složky musí být přírodní nebo organické a musí mít tak blízko k přírodě a musí být tak čistě zpracované, jak je to jen možné.

 Všechny složky výrobků Espree jsou biologicky odbouratelné, udržitelné a bezpečné pro životní prostředí. A kromě toho firma ručí za to, že  použité složky splňují požadavky, kladené na bezpečnost lidí, nezpůsobují tedy podráždění nebo alergie kůže.