Menu

Kategorie

Vyhledávání

Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce

  Informace

  Slevy

  Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

  Gumičky/mašličky 

  Gumičky/mašličky

  Vyberte z naší nabídky produktů pro úpravu srst vašeho mazlíčka. V nabídce najdete gumičky na Top Knot a na balíčkování, balíčkovací papíry a igelity, ozdobné mašličky na gumičce i spony a zásobníky na gumičky. Gumičky na TOP KNOT a na balíčkování jsou vyrobeny z latexu nejvyšší kvality. Tyto gumičky nabízejí nejlepší poměr ceny a kvality, prodávají se v baleních po 100 nebo 1000 gumičkách a jsou k dispozici v celé řadě barev a průměrů. Jsou ideální pro výstavní psy a grooming salony. Gumičky jsou netoxické a vyrobené z přírodního latexu.

  Podkategorie

  • Gumičky

   Gumičky na TOP KNOT a na balíčkování jsou vyrobeny z latexu nejvyšší kvality. Tyto gumičky nabízejí nejlepší poměr ceny a kvality, prodávají se v baleních po 100 nebo 1000 gumičkách a jsou k dispozici v celé řadě barev a průměrů. Jsou ideální pro výstavní psy a grooming salony. Gumičky jsou netoxické a vyrobené z přírodního latexu.

  • Balíčkovací papír/igelit

   Ultra lehký japonský rýžový nebo plastový balíčkovací papír Vám pomůžou udržet srst zdravě lesklou a nebude se tvořit zacuchání srsti.

   Používají se k balíčkování dlouhé srsti. Zabalením srsti bude srst chráněná, nepoškodí se a nebude se lámat třením o zem. Srst v balíčku je nezbytné ošetřit vhodný olejovým výživným a ochranným přípravkem. K fixaci balíčku se používají elastické gumičky.

   Japonský rýžový balíčkovací papír je vhodný pro opakované použití.

   Papír je pevný, lehký, absorpční a omyvatelný.

  • Mašličky a spony

   Krásné, ručně vyráběné mašle pro psy jako ozdoba culíku. Bohatě zdobené a velmi elegantníK dispozici v několika barvách. Mají silnou elastickou gumičku.

  • Zásobníky na gumičky

   Měkká plastová nádobka se štěrbinou na gumičky, trimovací náprstky nebo psí pamlsky. V nabídce různé barvy a velikosti.

  na stránku
  Zobrazeno 1 – 21 z 121 položek
  Zobrazeno 1 – 21 z 121 položek