Možnosti dopravy

Zásilkovna ČR – doručení na výdejní místa a Z-BOXy 69,- Kč
Zásilkovna SK – doručení na výdejní místa a Z-BOXy109,- Kč
Zásilkovna - doručení na adresu109,- Kč
Česká pošta BALÍKOVNA75,- Kč
Česká pošta BALÍK NA POŠTU119,- Kč
Česká pošta BALÍK DO RUKY136,- Kč
PPL – doručení kurýrem na adresu179,- Kč

Možnosti platby

Dobírka

Dobírka 49,- Kč. V případě platby na dobírku platí zákazník za objednané zboží přímo řidiči v hotovosti při převzetí Zásilky 

Platba bankovním převodem

Pokud zvolíte platbu převodem, obdržíte v e-mailu o přijetí Vaší objednávky číslo účtu, na který platbu převedete a variabilní symbol. Zboží bude expedováno, jakmile obdržíme částku na náš účet.

Při výběru platby převodem je nutné, aby částka v Kč za objednané zboží, byla na našem bankovním účtu nejpozději do 7 dní od objednání. Pokud do této doby nebude částka připsána na náš bankovní účet, bude objednávka automaticky stornována.

Poplatek za bankovní převod zdarma.

Platební portál

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267