Menu

Kategorie

Vyhledávání

Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce

  Informace

  Slevy

  Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

  Úprava srsti 

  Úprava srsti

  Péče o srst vašeho mazlíčka je velmi důležitá. Kartáčujte a češte srst psa pravidelně a to alespoň jednou za týden. Obzvláště u dlouhosrstých psů je potřeba dbát na důslednou péči. Kartáčováním se kůže pejska prokrví, srst pročistí, odstraní se nečistoty i vypadané chlupy a srst bude krásná a lesklá. Dopřejte pejskovi pravidelnou péči. Uvidíte, že vám to mnohonásobně oplatí. V naší nabídce najdete kartáče, hřebenyhrabla, trimovací hrabla a nože, trimovací náprstky a pudry, furminátoryprořezávací hřebeny na zacuchanou srst, nůžky, fény, upravovací stolyžupany a ručníky pro psy, gumičky a mašličky, balíčkovací papíry, kadeřnické kufříky a taškystříhací strojky a potřeby na výstavy.

  Podkategorie

  • Kartáče a hřebeny

   Péče o srst vašeho mazlíčka je velmi důležitá. Kartáčujte a češte srst psa pravidelně a to alespoň jednou za týden. Obzvláště u dlouhosrstých psů je potřeba dbát na důslednou péči. Kartáčováním se kůže pejska prokrví, srst pročistí, odstraní se nečistoty i vypadané chlupy a srst bude krásná a lesklá. Dopřejte pejskovi pravidelnou péči. Uvidíte, že vám to mnohonásobně oplatí. 

  • Trimování

   Trimování je úprava kožichu, která je nutná u plemen s hrubou srstí. Jedná se o vytrhávání odumřelé srsti, pomocí pomůcek k tomu určeným jako jsou trimovací nože, trimovací hrabičky a hřebenytrimovací pemzy a kameny, trimovací pudrytrimovací náprstky a efilační nůžky.

   Všechny nástroje je potřeba používat s maximální opatrností, abychom neporanili psa nebo sebe.

   Před trimováním se doporučuje vašeho mazlíčka alespoň 2 – 3 týdny nekoupat, aby se srst dala lépe zachytit a vytrhnout. Bude to tak příjemnější pro vás i vašeho čtyřnohého miláčka. Vykoupeme ho až po dokončení trimování za pomocí vhodné kosmetiky. 

  • Furminátory

   Furminátory odstraňují uvolněnou srst a trvale tak snižují její vypadávání. Pomocí furminatoru můžete svému mazlíčkovi upravovat podsadu, aniž byste poškodili svrchní vrstvu srsti. Díky pravidelnému používání bude svrchní vrstva zdravá a lesklá.

   Furminátory jsou vhodné jak pro krátkou, tak i dlouhou srst.

  • Prořezávací hřebeny

   Prořezávače na srst jsou ideální pro odstranění silně zacuchaných míst v srsti. Mají čepele se zaoblenou špičkou z nerezové oceli pro maximální bezpečnost. Speciální konstrukce čepelí umožňuje snadné odstranění dredů. Ergonomická rukojeť je opatřena protiskluzovou gumou pro maximální pohodlí a bezpečný úchop.

  • Nůžky

   Nůžky na úpravu srsti ocení každý majitel při péči o srst svého mazlíčka. Jsou vybaveny podpěrou pod malíček pro snadnější uchopení a zacházení.

   Rozlišujeme nůžky trimovací, rovné, zahnuté, zastřihávací, dokončovací. Pro každý typ úpravy a srsti vždy existuje jiný pracovní nástroj.

  • Ručníky a župany

   Župany a ručníky pro psy jsou z velmi savého materiálu, které urychlí schnutí srsti.

   Účinně vysušují srst a absorbuje mnohem více vody než běžné ručníky. Vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ideální pro každého domácího mazlíčka po koupeli. 

  • Gumičky/mašličky

   Vyberte z naší nabídky produktů pro úpravu srst vašeho mazlíčka. V nabídce najdete gumičky na Top Knot a na balíčkování, balíčkovací papíry a igelity, ozdobné mašličky na gumičce i spony a zásobníky na gumičky. Gumičky na TOP KNOT a na balíčkování jsou vyrobeny z latexu nejvyšší kvality. Tyto gumičky nabízejí nejlepší poměr ceny a kvality, prodávají se v baleních po 100 nebo 1000 gumičkách a jsou k dispozici v celé řadě barev a průměrů. Jsou ideální pro výstavní psy a grooming salony. Gumičky jsou netoxické a vyrobené z přírodního latexu.

  • Bandáže

   Pružné adhesivní bandáže jsou kombinací pevných elastických vláken z netkaných textílií a latexového povrchu, zajišťující přilnavé vlastnosti., které výrazně usnadní každou obvazovou fixaci. Pružná bandáž velmi dobře propouští vzduch, nezpůsobuje tedy lokální přehřátí a příjemně se nosí. Neškrtí a neomezují pohyb v kloubu.

   Ideální při první pomoci, rychlé ochraně a fixace zranění především na kloubech a oblých částech těla.

  • Upravovací stoly

   Pro odbornou péči o vašeho mazlíčka slouží tento praktický zastřihovací rozkládací stolek. Stůl je ideální pro péči o srst doma, na cesty nebo při výstavě..
   Konstrukce je skládací, přenosná a flexibilně použitelná.

  • Šibenice a úvazky

   Šibenička určená pro trimovací stoly na úpravu psa. Šibenička se přimontuje k trimovacímu stolu pomocí speciálního svěrákového úchytu ve spodní části.

   Úvaz na šibenici z kulatého nylonu nebo plochého nylonu. V nabídce různé šířky a délky popruhu.

  • Fény

   Kvalitní a profesionální vysoušeče pro psí salony a domácnosti. Vysoušeče jsou opatřeny koncovkou jež zvyšuje efekt sušení a také ionizátorem.Na výběr jsou ruční fény i profesionální turbofény, které urychlí čas při péči o srst

  • Příslušenství k fénům

   Držák ručního fénu určený pro trimovací stoly na úpravu psa. Držák se přimontuje k trimovacímu stolu pomocí speciálního svěrákového úchytu ve spodní části.

  • Kadeřnické kufříky a...

   Potřebujete kufry a kadeřnické tašky pro pomůcky a kosmetické přípravky potřebné k úpravě srsti Vašeho mazlíčka? Nabízíme širokou škálu kvalitních a praktických produktů, které vám usnadní organizaci a přenos všech potřebných pomůcek k péči o srst.

  • Střihačské zástěry a...

   Střihačské zástěry a blůzy ochrání Váš oděv při stříhání srsti a také poskytnou díky praktickým kapsám prostor na pomůcky jako např. hřebeny, kartáče apod.

  • Stříhací strojky a...

   Profesionální střihací strojky vhodné pro psí salony i pro domácí použití. 

  • Doplňky

   K úpravě srsti vašeho mazlíčka jsou potřeba i pomůcky jako láhve s rozprašovačem, kartáče na nanášení pudru, návleky na uši a pro ochranu nůžek a trimovacích nožů pouzdra apod.

  • Potřeby na výstavy

   Potřeby na výstavy pro vaše mazlíčky. V nabídce najdete předváděcí výstavní vodítka, cestovní láhve a misky, podložky do přepravek, chladící podložky, klipsy a pouzdra na výstavní čísla, upravovací stoly, kufříky a tašky na vybavení pro péči o srst.

  na stránku
  Zobrazeno 1 – 21 z 289 položek
  Zobrazeno 1 – 21 z 289 položek