Menu

Kategorie

Vyhledávání

Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce

  Informace

  Slevy

  Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

  Zdraví a péče 

  Zdraví a péče

  U psů se péče může lišit podle plemene. Kromě jídla potřebuje váš mazlíček i péči v jiných směrech. Především by měla být důkladná péče o srst vašeho mazlíčka, o zuby, o oční okolí, uši, tlapky a drápky a péče o celkový zdravotní stav. 

  V naší nabídce najdete přípravky pro péči o oční okolí, o srst, o zuby a ušitlapky a drápky, antiparazitika, přípravky a pomůcky k péči o citlivou kůži a při zranění nebo aroma koupele.

   

  Podkategorie

  • Péče o oční okolí

   Péče o oční okolí vašeho mazlíčka je důležitá, aby se zabránilo výskytu bakterií a tvoření nevzhledných skvrn v srsti. V nabídce najdete čistící tekuté přípravky pro oční okolí, absorpční pudry pro vysoušení vlhké srsti od slz, krycí pudry a krémy. 

  • Péče o srst

   Kvalitní kosmetika je jedním ze základních předpokladů pro zdravou a kvalitní kůži a srst vašeho mazlíčka. Kosmetika pro psy je na rozdíl od lidské kosmetiky vyráběna s ohledem na psí pH a zajišťuje tak zdravou, vyživenou a hydratovanou srst i pokožku psů. Nabízíme šampony pro psykondicionéry a masky pro psypřípravky pro stylingparfémy, vše pro péči o očiuši i tlapky.

  • Péče o zuby

   Péče o zuby u psa spočívá v pravidelném čištění zubů zubním kartáčkemzubní pastou pro psy. Zápach z tlamy, zubní kámen či zubní plak způsobují bakterie, které se hromadí v dutině ústní. V naší nabídce najdete přípravky k odstranění nebo zmírnění těch problémů.

  • Péče o drápy a tlapky

   Psí tlapky jsou velmi citlivé, a proto je nutné věnovat jim potřebnou péči. V zimním období poškozuje pokožku tlapek sůl, chlad a různé chemikálie. Při vysokých letních teplotách jsou to rozpálené chodníky, ale i různé toxiny, které se z nich uvolňují. Nesmíme rovněž zapomenout pečovat o drápky, které jsou často roztřepené, lomivé a různě poškozené. 

   V naší nabídce najdete kleště a nůžky na drápykosmetické přípravky k péči o tlapky a čumák bandáže.

  • Péče o uši

   Čištění či vizuální kontrola uší vašeho mazlíčka jednou týdně obvykle stačí. Pokud má váš mazlíček vnější zvukovody čisté, nemusíte je čistit za každou cenu. Ušní kapky aplikujte do zvukovodu i ve větším množství a chrupavčitou trubici zvukovodu promasírujte až je slyšet šplouchání. Vytřete vatou to, co pes vyklepe do zvukovodu. Stejným přípravkem můžete očistit i záhyby boltce. Pro vytrhání většího množství chlupů z uší použijte pean nebo můžete použít ušní pudr, chloupky díky němu nekloužou a jdou vytrhat i prsty.

  • Péče při zranění

   Přípravky určené k použití při zranění vašeho mazlíčka jako jsou např. odřeniny, špatné zastřihnutí drápků, suchá kůže a jiná zranění.

  • Péče o citlivou a...

   V naší nabídce najdete speciální kosmetické přípravky, které pomohou ulevit vašemu mazlíčkovi od svědění kůže, vyrážky, lupů a dalších problémů. Kosmetika je ideální pro psy s citlivou kůží.

  • Aroma koupele

   Uvolňující relaxační koupele pro vašeho mazlíčka. Přírodní výtažky rostlin a léčivých solí z Mrtvého moře bohatých na minerály. Koupel hydratuje a zpevňuje pokožku a ta se stává pevnější a zdravější. Během teplé koupele se roztahují póry, odplavují nečistoty a dochází k prokrvení a výživě pokožky. K uvolnění a stimulaci organismu přispívá také vjem vůně z přidané esence, který má pozitivní vliv na psychiku. Aromaterapie je relaxační koupel, kde se vlivem teplé vody prokrvuje pokožka a látky obsažené v koupeli velmi snadno prostupují kůží do krevního oběhu. Tím se usnadňuje nejen pronikání léčebných silic do organismu, ale i uvolnění svalů po výkonu. Minerální aroma koupele obsahují extrakty z bylin a navíc obsahují velké množství důležitých minerálních látek díky soli z Mrtvého moře a Japonských lázní. Navíc jsou obohaceny o eukalyptový olej a o hinokitioil, což je směs esenciálních olejů z exotických dřevin, např. taiwanského cypřišku, japonského zeravu a cedru. Tato složka je ve světě uznávána v léčbě atopií a dermatóz, navíc působí silně repelentně, takže velmi účinně odpuzuje vnější parazity. Srst je po vykoupání v bylinné solné koupeli příjemně hebká a pokožka je hydratovaná. Pro pejska je tato koupel velmi uvolňující. Důležité je dodržet teplotu koupele okolo 30 – 35°C, aby se organismus příjemně prohřál a složky koupele mohly účinně prostupovat pokožkou. Minerální koupel se již neoplachuje, aby unikátní složení mohlo působit na srst a pokožku i po koupeli.

  • Antiparazitika

   Ochraňte vašeho mazlíčka před klíšťaty, komáry, blechami a jiným otravným hmyzem. V naší nabídce najdete antiparazitika, háčky na vytahování klíšťat a jiné.

  • Hygiena a čistota

   Přípravky o potřeby pro hygienu a čistotu vašeho mazlíčka. V nabídce najdete kosmetiku pro důkladnou hygienu, hygienické podložky, čistící ubrousky, sáčky na psí exkrementy.

  • Speciální přípravky
  na stránku
  Zobrazeno 1 – 21 z 212 položek
  Zobrazeno 1 – 21 z 212 položek