Kosmetika PetEsthé

 Japonsko-francouzská kosmetika PETESTHÉ pro psy a kočky je ULTRAHYPOALERGENNÍ.
Všechny šampony/kondicionéry jsou z 99 % snadno biologicky odbouratelné. Jsou hypoalergenní a velmi šetrné ke zvířatům i pokožce rukou.V případě, že se dostanou do řek a oceánů nehrozí kontaminace. Jedinečná BIO kosmetika. Jedinečné bahenní přísady pro zdravou kůži a srst.
Filosofie PetEsthé má za cíl poskytnout blahobyt, zdraví a krásu domácím mazlíčkům.


 Disponuje řadou produktů, směřujících k omlazení vzhledu, a to čtyřmi způsoby:
zlepšení stavu kůže, zlepšení stavu srsti, zlepšení barev srsti, psychické pohodě zvířat.
Nabízí vysoce kvalitní procedury z řady thalassotherapie, aromakoupele, aromatherapie s orientální masáží a jako jedinečnou procedurou ve světě je renovování barev srsti.

  • MILD AMINO ACID Série - Jemná aminokyselinová řada PetEsthé

Série (MUD) ULTRA-HYPO-ALERGENNÍCH výrobků vysoké kvality. Obsahují povrchové aktivní látky bazírující na aminokyselinách, které jsou získány z výtažků cukrové třtiny a tapioka (maniok-podobný našim bramborám).Tyto dvě složky jsou v současné době tou nejjemnější látkou, která je na trhu s kosmetikou k dostání.

  • MILD PROFESSIONAL Série PetEsthé

Tato série spolu s naším speciálním programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha. Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální použití, svým specifickým složením jsou také velmi šetrné k pokožce rukou. Mají elegantní vůni, jsou silně koncentrovány, takže stačí malé množství pro kvalitní umytí srsti a kůže. Designově je barevně sladěn obal s obsahem šamponu, který má nádherně syté barvy s perletí. Tyto produkty jsou vhodné i pro časté koupele.

  • Luxusní CHARCOAL Série PetEsthé

Dřevěné uhlí vyrobené z japonského bambusu je v Japonsku využíváno od středověku. Absorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny. Vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na zvířecí smysly.

  • SPA Série – exklusivní Lázeňská kosmetika PetEsthé

Šampony a kondicionéry pro profesionální použití určené pro mazlíčky, kteří mají za sebou špičkovou estetickou proceduru v rámci speciální programové řady Systému aromaterapie nebo thalassoterapie. Zahrnuje kombinaci bahenních přísad z celého světa, které mají vynikající vlastnosti při čištění kůže a obsahují speciální bělící přísady (které neobsahují žádné umělé bělící prostředky). Tyto výrobky byly vytvořeny s cílem zvýšit estetickou účinnost a prodloužit efekt produktů ze Speciální programové řady.

  • AROMATIC BATH SALT Série PetEsthé

Aromaterapie uvolňující relaxační koupele pro vašeho mazlíčka. Přírodní výtažky rostlin a léčivých solí z Mrtvého moře bohatých na minerály. Koupel hydratuje a zpevňuje kůži a ta se stává pevnější a zdravější. Během teplé koupele se roztahují póry, odplavují nečistoty a dochází k prokrvení a výživě pokožky. K uvolnění a stimulaci organismu přispívá také vjem vůně z přidané esence, který má pozitivní vliv na psychiku.

 

                                          

Kosmetika BOTANIQA

 Výrobky vyrobené z těch nejkvalitnějších ingrediencí vyvinutých na základě známých a respektovaných látek mohou být přístupné všem. Proto byla vytvořena značka produktů založených na 100% přírodních výtažků z ovoce, jako jsou granátové jablko, výživný Cupuaçu, hydratační Shea a Acai bobule. To vše s cílem posílit strukturu chlupu, dodat vitalitu a lesk srsti a v neposlední řadě ji ochránit  před škodlivými vlivy znečištěného prostředí.

 BOTANIQA vytvořila vzorec založený na komplexu těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybrala. Kůže a srst vašich mazlíčku bude vypadat krásně a zdravě. Výsledek několika let práce zkušených tvůrců je vytvoření řady produktů, které splňují očekávání i těch nejnáročnějších majitelů.

 Lidský život je nesmírně důležité ctít a naši miláčkové s námi žijí jako členové rodiny, Botaniqa proto zajistila explozi exotických vůní tropického ovoce. Nechte se okouzlit fascinující vůní přírody a cítit radost z používání výrobků Botaniqa. Jemná vůně vašeho domácího mazlíčka vás zaručeně potěší.

 Péče o naše čtyřnohé kamarády by měla být posílení pouta mezi člověkem a psem. Aby se tak stalo vyžaduje znalosti, kvalitu a odhodlání. Všechny tři prvky jsou pevným základem pro Botaniqa. Výroba byla realizována v rámci Evropské unie v certifikovaném středisku.

 

                      

Kosmetika PURE PAWS 

 Světově proslulá značka americké kosmetiky PURE PAWS. Je to luxusní kosmetika špičkových profesionálů.
Vrcholní šampioni používají PURE PAWS! Tato kosmetika je používána skutečně těmi nejlepšími z nejlepších – je pro skutečnou špičku.


 Jedině zdravá pokožka umožňuje růst kvalitní srsti.


 V přípravcích jdou použity nejjemnější, čistě přírodní ingredience, zaručující majitelům, chovatelům a vystavovatelům optimální výsledky. Nejlepší složení = Nejlepší výsledky. Spokojenost a úspěchy jsou zaručeny a výsledky potvrzeny chovateli na celém světě.

Kosmetika ESPREE

 Filosofií značky Espree je kombinace moudrosti přírody a inovativních technologií s cílem přinést žádaná a zdraví prospěšná řešení, zaměřená na péči o domácí mazlíčky. Základním kamenem, na kterém je vybudována firma Espree Animal Products, je oddanost domácím mazlíčkům a širokému okruhu zákazníků, kteří chtějí řešit svoje problémy s domácími mazlíčky pomocí účinných, přírodních a zdraví prospěšných produktů. Od roku 1989 firmu provází neotřesitelná důvěra, že jednoduché přírodní složky jsou jemnější a bezpečnější jak pro domácí mazlíčky, tak i pro jejich majitele.

 Espree definuje přírodní složky jako "složky rostlinného nebo minerálního původu, získané především fyzikálním zpracováním, někdy usnadněnými jednoduchými chemickými reakcemi." Espree s hrdostí sestavuje výrobky z obnovitelných a udržitelných botanických, rostlinných a minerálních zdrojů, obsahující složky, které jsou vhodné i pro člověka a které představují esenci přírody a života..

 Espree využívá přírodní složky rostlinného původu, u nichž již bylo prokázáno, že splňují nebo překračují očekávání, jako je aloe vera, olej australského čajovníku, ovesný protein a hedvábný protein.

Všechny složky musí splňovat přísná kritéria firmy Espree. Složky musí být přírodní nebo organické a musí mít tak blízko k přírodě a musí být tak čistě zpracované, jak je to jen možné.

 Všechny složky výrobků Espree jsou biologicky odbouratelné, udržitelné a bezpečné pro životní prostředí. A kromě toho firma ručí za to, že  použité složky splňují požadavky, kladené na bezpečnost lidí, nezpůsobují tedy podráždění nebo alergie kůže.

Kosmetika WILDWASH

Kosmetické produkty značky WildWash byly vyvinuty, aby uspokojily skutečnou potřebu na trhu s přírodní kosmetikou pro naše mazlíčky. Kosmetika je vyvinuta skutečnými profesionály ve Velké Británii a je vhodná jak pro salony, tak i pro domácí použití. Kosmetika neobsahuje žádné parabeny, ftaláty, fosfáty, sulfáty, petrochemické látky nabo PEG a není testována na zvířatech.

WildWash má dvě řady kosmetických produktů. 


Řada Natural WildWash Pro je vhodná pro použití profesionální, ale i domácí. Tato řada má vyvážené pH a má výborné účinky na pokožku a srst. Při pravidelném používání bude dosaženo dokonalých výsledků. Tato řada je velmi koncentrovaná a může být ředěna v poměru až 32:1, aby šampon vydržel dlouhou dobu. Vhodná pro náročnou srst.


Řada WildWash Pet je vhodná pro běžné domácí použití. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že je to řada připravená ihned k použití, která není ředitelná, a proto je vyrobena speciálně pro majitele domácích mazlíčků a nikoli pro profesionální salony.