Menu

Kategorie

Vyhledávání

Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce

  Informace

  Slevy

  Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

  Kosmetika 

  Kosmetika

  Kvalitní kosmetika je jedním ze základních předpokladů pro zdravou a kvalitní kůži a srst vašeho mazlíčka. Kosmetika pro psy je na rozdíl od lidské kosmetiky vyráběna s ohledem na psí pH a zajišťuje tak zdravou, vyživenou a hydratovanou srst i pokožku psů. Nabízíme šampony pro psy, kondicionéry a masky pro psy, přípravky pro styling, parfémy, vše pro péči o očiuši a drápky i tlapky. A samozřejmě přípravky určené pro péči o zuby 

  Podkategorie

  • PetEsthé

   Jedinečná BIO kosmetika, který má za cíl poskytnout zdraví a krásu domácím mazlíčkům!

   Japonsko-francouzská kosmetika PETESTHÉ pro psy a kočky je ULTRAHYPOALERGENNÍ. Všechny produkty jsou z 99 % snadno biologicky odbouratelné. Jsou hypoalergenní a velmi šetrné ke zvířatům i pokožce rukou.V případě, že se dostanou do řek a oceánů, nehrozí kontaminace. Jedinečné bahenní přísady pro zdravou kůži a srst.

   Disponuje řadou produktů, směřujících k omlazení vzhledu a to čtyřmi způsoby: zlepšení stavu kůže, zlepšení stavu srsti, zlepšení barev srsti, psychické pohodě zvířat. 

   Nabízí vysoce kvalitní procedury z řady aroma koupele a aroma terapie s orientální masáží a jako jedinečnou procedurou ve světě je renovování barev srsti.

  • SO POSH

   SO POSH je profesionální kosmetika pro psy s přírodním složením, bez parabenů, silikonu a SLS. Tato kosmetika je vhodná i pro výstavní úpravu a citlivé psy. 

  • PURE PAWS

   Luxusní kosmetika špičkových profesionálů. Šampioni používají PURE PAWS!

   Světově proslulá značka americké kosmetiky PURE PAWS. 

   Tato kosmetika je používána skutečně těmi nejlepšími z nejlepších.
   Jedině zdravá pokožka umožňuje růst kvalitní srsti.


   V přípravcích jsou použity nejjemnější, čistě přírodní ingredience, zaručující majitelům, chovatelům a vystavovatelům optimální výsledky.

   Spokojenost a úspěchy jsou zaručeny a výsledky potvrzeny chovateli na celém světě.

  • Botaniqa

   KOSMETIKA BOTANIQA JE LUXUS, KTERÝ SI VÁŠ MAZLÍČEK ZASLOUŽÍ!

   Kvalita klíčem k efektivní péči!

   Inspirací značky Botaniqa je příroda. Výrobky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí, vyvinutých na základě známých a respektovaných látek. Jsou založeny na 100% přírodních výtažcích z ovoce, jako jsou granátové jablko, výživný Cupuaçu, hydratační Shea a Acai bobule. To vše s cílem posílit strukturu chlupu, dodat vitalitu a lesk srsti a v neposlední řadě ji ochránit před škodlivými vlivy znečištěného prostředí. Pokožka a srst vašich mazlíčku bude vypadat krásně a zdravě. Výsledkem několikaleté práce zkušených tvůrců je vytvoření řady produktů, které splňují očekávání i těch nejnáročnějších majitelů. Jemná vůně vašeho domácího mazlíčka vás zaručeně potěší.

   Výroba byla realizována v rámci Evropské unie v certifikovaném středisku.

  • BALDECCHI

   Profesionální kosmetika pro psy BALDECCHI přináší vysokou kvalitu přírodních přípravků, šamponů a kondicionérů pro psy za příznivou cenu.

  • CHRIS CHRISTENSEN

   Profesionální americká kosmetika s výrobky nejvyšší kvality, které přináší rychlé a zaručené výsledky. 

   V sortimentu této značky najdete šampony, kondicionéryspeciální přípravky jako spreje, křídy a pudry.

  • ostatní

   Výrobky nejvyšší kvality, které přináší rychlé a zaručené výsledky.

  • DezynaDog

   Společnost DezynaDog, která má bohaté zkušenosti v oblasti péče o psy, kombinuje osvědčené metody s novými, inovativními nápady a dodává pouze výrobky nejvyšší kvality.

   Společnost DezynaDog se může pochlubit řadou vysoce kvalitních výrobků, které zahrnují šampony, kondicionéry a speciální přípravky pro styling.

   DezynaDog je zárukou kvality a pomáhá tak groomerům pokaždé dosáhnout výstavní kvality.

  • Rozdělení dle použití

   Profesionální kosmetika pro psy a kočky.

  na stránku
  Zobrazeno 1 – 21 z 380 položek
  Zobrazeno 1 – 21 z 380 položek