Nabídka

Kategorie

Vyhledávání

Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce

  Informace

  Slevy

  Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

  Kosmetika 

  Podkategorie

  • PetEsthé

   Jedinečná BIO kosmetika, který má za cíl poskytnout zdraví a krásu domácím mazlíčkům!

   Japonsko-francouzská kosmetika PETESTHÉ pro psy a kočky je ULTRAHYPOALERGENNÍ. Všechny produkty jsou z 99 % snadno biologicky odbouratelné. Jsou hypoalergenní a velmi šetrné ke zvířatům i pokožce rukou.V případě, že se dostanou do řek a oceánů, nehrozí kontaminace. Jedinečné bahenní přísady pro zdravou kůži a srst.

   Disponuje řadou produktů, směřujících k omlazení vzhledu a to čtyřmi způsoby: zlepšení stavu kůže, zlepšení stavu srsti, zlepšení barev srsti, psychické pohodě zvířat. 

   Nabízí vysoce kvalitní procedury z řady aroma koupele a aroma terapie s orientální masáží a jako jedinečnou procedurou ve světě je renovování barev srsti.

  • SO POSH
  • PURE PAWS

   Luxusní kosmetika špičkových profesionálů. Šampioni používají PURE PAWS!

   Světově proslulá značka americké kosmetiky PURE PAWS. 

   Tato kosmetika je používána skutečně těmi nejlepšími z nejlepších.
   Jedině zdravá pokožka umožňuje růst kvalitní srsti.


   V přípravcích jsou použity nejjemnější, čistě přírodní ingredience, zaručující majitelům, chovatelům a vystavovatelům optimální výsledky.

   Spokojenost a úspěchy jsou zaručeny a výsledky potvrzeny chovateli na celém světě.

  • Botaniqa

   KOSMETIKA BOTANIQA JE LUXUS, KTERÝ SI VÁŠ MAZLÍČEK ZASLOUŽÍ!

   Kvalita klíčem k efektivní péči!

   Inspirací značky Botaniqa je příroda. Výrobky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí, vyvinutých na základě známých a respektovaných látek. Jsou založeny na 100% přírodních výtažcích z ovoce, jako jsou granátové jablko, výživný Cupuaçu, hydratační Shea a Acai bobule. To vše s cílem posílit strukturu chlupu, dodat vitalitu a lesk srsti a v neposlední řadě ji ochránit před škodlivými vlivy znečištěného prostředí. Pokožka a srst vašich mazlíčku bude vypadat krásně a zdravě. Výsledkem několikaleté práce zkušených tvůrců je vytvoření řady produktů, které splňují očekávání i těch nejnáročnějších majitelů. Jemná vůně vašeho domácího mazlíčka vás zaručeně potěší.

   Výroba byla realizována v rámci Evropské unie v certifikovaném středisku.

  • BALDECCHI

  • CHRIS CHRISTENSEN

   Profesionální americká kosmetika s výrobky nejvyšší kvality, které přináší rychlé a zaručené výsledky.

  • Miau & Woof

   Značka MIAU & WOOF se skládá z týmu zkušených profesionálů, jako jsou vědci, veterinární lékaři a chovatelé, kteří jsou milovníky zvířat.

   Nabízí vysoce komplexní a specializované produkty, které jsou dokonale přizpůsobeny jednotlivým strukturám různých typů srsti.

   Složení kosmetických výrobků je z pečlivě vybraných ingrediencí. Výrobky vyvinuté odborníky nejen zajišťují uspokojivou péči, ale i dlouhodobě

   zachovávají zdravou a krásnou srst i pokožku. V sortimentu najdete takovou kosmetiku, která uspokojí očekávání náročných zákazníků a jejich čtyřnohých přátel.

  • WILDWASH

  • ostatní
  na stránku
  Zobrazeno 1 – 21 z 347 položek
  Zobrazeno 1 – 21 z 347 položek