Menu

Kategorie

Vyhledávání

Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce

  Informace

  Slevy

  Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

  Pro kočky 

  Pro kočky

  Pelíšky, kosmetika a potřeby pro úpravu srsti koček. V nabídce najdete šampony a kondicionéry, speciální přípravky pro péči o srst, nástroje pro úpravu srsti a drápků, pelíšky a kukaně.

  Podkategorie

  • Kosmetika

   Kvalitní kosmetika je jedním ze základních předpokladů pro zdravou a kvalitní kůži a srst vašeho mazlíčka. Kosmetika pro psy je na rozdíl od lidské kosmetiky vyráběna s ohledem na jejich pH a zajišťuje tak zdravou, vyživenou a hydratovanou srst i pokožku vašeho mazlíčka. Nabízíme šampony pro kočky, kondicionéry a masky pro kočkypřípravky pro stylingparfémy, vše pro péči o očiuši drápky i tlapky. A samozřejmě přípravky určené pro péči o zuby 

  • Kartáče a hřebeny

   Péče o srst vašeho mazlíčka je velmi důležitá. Kartáčujte a češte srst kočky pravidelně a to alespoň jednou za týden. Obzvláště u dlouhosrstých plemen je potřeba dbát na důslednou péči. Kartáčováním se kůže vašeho mazlíčka prokrví, srst pročistí, odstraní se nečistoty i vypadané chlupy a srst bude krásná a lesklá. Uvidíte, že vám to mnohonásobně oplatí. 

  • Pelíšky

   Pelíšky pro psy a kočky jsou v designovém provedení, různých velikostech a barvách. Pelíšky pro psy a kočky v dnešní době vhodně doplní váš stylový interiér, snadno se obsluhují a praní je samozřejmostí. Bližší informaci o nabízeném zboží naleznete v detailu každého produktu.

  • Cestovní tašky

   Tašky pro psy a kočky nabízíme stylově zpracované a ve vysoké kvalitě. Jsou doplněny praktickými prvky, které zajistí komfort a pohodlí vašemu mazlíčkovi a vhodně doplní váš styl. Tašky jsou také vhodným řešením pro převoz psího miláčka hromadnými dopravními prostředky. Nemusíte se bát, že z nich váš mazlíček vypadne nebo vyskočí, protože jsou většinou opatřeny kroužkem nebo karabinkou pro uchycení obojku. Bližší informace o nabízeném zboží naleznete v detailu každého produktu.

  • Obojky a postroje

   Obojky i vodítka pro naše mazlíčky jsou důležitou pomůckou při procházkách.

   V nabídce pro svého mazlíčka najdete vodítkaobojkypostroje či náhubkypředváděcí výstavní vodítkabezpečnostní pásy do auta a různé doplňky. Široký sortiment různého provedení, barev i velikostí.

  na stránku
  Zobrazeno 1 – 21 z 345 položek
  Zobrazeno 1 – 21 z 345 položek