Kondicionér/maska pro psí seniory PetEsthé MUD bahenní
  Kondicionér/maska pro psí seniory PetEsthé MUD bahenní

  Kondicionér/maska pro psí seniory PetEsthé MUD bahenní 250ml

  Skladem
  599 Kč
  S DPH

  Kondicionér/maska pro psí seniory - nedráždí pokožku a má pozitivní vliv na srst.

   

  Tento kondicionér je vyvinut speciálně pro starší psy. Doporučujeme používat vždy v kombinaci se šamponem pro starší psy. Tím se znásobí pozitivní vliv na srst. Zesláblá srst a pokožka bude chráněna a posílena. V tomto přípravku jsou použity jen látky, které absolutně nedráždí pokožku a srst, proto může být bez obav použit u starších a slabších jedinců. Používejte vždy po umytí šamponem (bahenní pro starší psy) na vlhkou srst, nechte 2 min.působit jako kondicionér. Nebo jako masku nechte působit 10 min. v zábalu. Poté vždy pečlivě opláchněte.

   


  Složení:
  Mořské bahno, sůl z Mrtvého moře, propolis, aminokyseliny ( trimethylglycine, serine, glycine, L-glutamic acid, DL-alanin, L-lysine solution, L-arginine, DL-threonine, L-proline, sodium DLpyrrolidonecarboxyl solution, výtažek z květu broskvoně, extrakt z arniky, extrakt z okurky, extrakt z břečťanu, extrakt z černého bezu, extrakt z ibišku, extrakt z trahoku lékařského.

  MILD AMINO ACID Série - Jemná aminokyselinová řada

  Série (MUD) ULTRA-HYPO-ALERGENNÍCH výrobků vysoké kvality. Obsahují povrchové aktivní látky bazírující na aminokyselinách, které jsou získány z výtažků cukrové třtiny a tapioka (maniok-podobný našim bramborám).Tyto dvě složky jsou v současné době tou nejjemnější látkou, která je na trhu s kosmetikou k dostání.

  PetEsthé
  1 ks
  Nové
  4515681403775