Kondicionér pro psy PetEsthé SPA bahenní pro všechna plemena
  Kondicionér pro psy PetEsthé SPA bahenní pro všechna plemena

  Kondicionér bahenní pro psy PetEsthé SPA pro všechna plemena

  Skladem
  669 Kč
  S DPH

  Kondicionér PetEsthé pro psy všech plemen pro snadné rozčesání a výživu srsti.

  Varianty

   

  Kondicionér PetEsthé - lázeňské bahno je univerzální kondicionér k použití pro psy všech plemen od štěňat až po staré psy. Bahenní kondicionér je určen pro profesionální salony a veškeré lázeňské procedury, ale také na běžnou domácí péči. Šampon PetEsthé obsahuje vyváženou směs bahenních přísad z různých oblastí světa, které účinně pohlcují odpadový materiál a špínu držící se v pórech kůže. Vyživuje kůži a chrání srst před vnějšími vlivy a usnadňuje její rozčesávání a taktéž zamezuje dalšímu zacuchávání.

   

  Složení:

  Obsahuje bahno z různých oblastí světa, sůl z mrtvého moře, propolis získané z úlů, olej z pšeničných klíčků, olej z šípků, extrakty z rostlin ( šalvěje heřmánku, hřebíčku, proskurníku, mateřídoušky, balsam z máty, extrakt jehlice, přesličku, celer a podběl )

  SPA Série – exklusivní Lázeňská kosmetika

  Šampony a kondicionéry pro profesionální použití určené pro mazlíčky, kteří mají za sebou špičkovou estetickou proceduru v rámci speciální programové řady Systému aromaterapie nebo thalassoterapie. Zahrnuje kombinaci bahenních přísad z celého světa, které mají vynikající vlastnosti při čištění kůže a obsahují speciální bělící přísady (které neobsahují žádné umělé bělící prostředky). Tyto výrobky byly vytvořeny s cílem zvýšit estetickou účinnost a prodloužit efekt produktů ze Speciální programové řady.

  PetEsthé
  1 ks
  Nové
  4515681408534

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: