Konzerva GranataPet PUR zvěřina
  Konzerva GranataPet PUR zvěřina

  Konzerva GranataPet PUR zvěřina

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  99 Kč
  S DPH

  Konzervy jsou vyráběny z nejjemnějších a čerstvých přísad výhradně v Rakousku a Německu, bez obilovin.

  Varianty

   

  Základem zdravého života psa je vyvážená strava bohatá na bílkoviny. Rozhodující je také kvalita použitých surovin. GranataPet nabízí Vašemu psovi vyváženou, zdravou a holistickou stravu, která splňuje přirozené nutriční potřeby psa.

  V krmivu GranataPet nejsou přidány žádné obiloviny, protože ty jsou pro psy často obtížně stravitelné a nevyužitelné a častokrát vedou k alergiím. Vysoký obsah masa zajišťuje optimální přísun živočišných bílkovin a vysokou stravitelnost. Slávka zelenoústá je bohatá na glukosamin a chondroitin a podporuje silný vývoj kostí a kloubů. Speciálně vyvážená kompletní strava je také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, obsahuje semínka granátového jablka, která mají dlouhodobý pozitivní účinek na buňky, tkáně, srdce a krevní oběh i mozek a oči.
  Toto vysoce kvalitní a chutné krmivo se vyrábí výhradně v Německu. K přípravě se používají pouze ty nejlepší a nejčerstvější suroviny. Plnění surovin za studena a následné šetrné vaření v páře zajišťuje zachování téměř všech cenných živin, vitamínů a esenciálních mastných kyselin.

   

   

  Čerstvé výběrové maso původem z německé divočiny je šetrně vařeno v páře, aby zůstalo zachováno co nejvíce prospěšných látek. V konzervě najdete jen prvotřídní suroviny v BIO kvalitě, lahodné vůně i chuti.  

   

  Konzerva PUR zvěřina

  • 70 % šťavnaté zvěřiny, bohaté na vitamíny a minerály.
  • Přidali jsme novozélandské mušle, slávku zelenoústou pro zdravé klouby.
  • Neobsahuje obiloviny, masokostní moučku ani žádné geneticky modifikované složky.
  • Granátová semínka se postarají o zdravé srdce a celkovou vitalitu.
  • Lososový olej podporuje zdravou hladinu cholesterolu i krásnou srst.
  • To vše bez chemických konzervantů, barviv a dochucovadel.

   

  Složení:
  Zvěřina 70 % (obsahuje svalovinu, srdce, játra, plíce, dršťky), masový vývar, semena granátových jablek 1 % (sušená a jemně mletá), minerální látky, olej z lososa 0,5 %, novozélandské mušle slávky zelenoústé (0,1 %, jemně mleté, přírodně bohaté na glukosamin a chondroitin).

  Analytické složky:
  Hrubý protein 9,9 %, hrubý tuk 6,8 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubý popel 2,4 %, vlhkost 75%, vápník 0,22 %, fosfor 0,17 %

  Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
  Vitamin D3 200 m.j., vitamin E 30 mg, I 0,75 mg, Mn 3 mg, Zn 15 mg, Se 0,03 mg, biotin 300 mg  GranataPet
  100 ks
  Nové
  4260165186018