Konzerva GranataPet PUR drůbeží
  Konzerva GranataPet PUR drůbeží

  Konzerva GranataPet PUR drůbeží

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  99 Kč
  S DPH

  Konzervy jsou vyráběny znejjemnějších a čerstvých přísad výhradně v Rakousku a Německu.

  Poctivá monoproteinová konzerva se šťavnatým drůbežím masem, bez obilovin.

  Varianty

   

  Základem zdravého života psa je vyvážená strava bohatá na bílkoviny. Rozhodující je také kvalita použitých surovin. GranataPet nabízí Vašemu psovi vyváženou, zdravou a holistickou stravu, která splňuje přirozené nutriční potřeby psa.

  V krmivu GranataPet nejsou přidány žádné obiloviny, protože ty jsou pro psy často obtížně stravitelné a nevyužitelné a častokrát vedou k alergiím. Vysoký obsah masa zajišťuje optimální přísun živočišných bílkovin a vysokou stravitelnost. Slávka zelenoústá je bohatá na glukosamin a chondroitin a podporuje silný vývoj kostí a kloubů. Speciálně vyvážená kompletní strava je také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, obsahuje semínka granátového jablka, která mají dlouhodobý pozitivní účinek na buňky, tkáně, srdce a krevní oběh i mozek a oči.
  Toto vysoce kvalitní a chutné krmivo se vyrábí výhradně v Německu. K přípravě se používají pouze ty nejlepší a nejčerstvější suroviny. Plnění surovin za studena a následné šetrné vaření v páře zajišťuje zachování téměř všech cenných živin, vitamínů a esenciálních mastných kyselin.

   

  Poklad z granátových jablek se cení především jako silný antioxidant: Granátová jablka chrání tělo před volnými radikály, zpomalují stárnutí, snižují riziko rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění. Semínka jsou bohatá na vitamín C, draslík a vlákninu. Receptura této psí konzervy obsahuje také novozélandské mušle, bohaté na glukosamin a chondroitin

   

  Konzerva PUR drůbeží

  • 70 % šťavnatého drůbežího zajistí neodolatelnou chuť a příval energie.
  • Novozélandské mušle prospívají zdraví kloubů.
  • Lososový olej snižuje cholesterol a prospívá kůži i s
  • Neobsahuje obiloviny, masokostní moučku ani žádné geneticky upravované složky.
  • Granátová semínka se postarají o zdravé srdce a celkovou vitalitu.
  • To vše bez chemických konzervantů, barviv a dochucovadel.

   

  Složení:
  Drůbeží maso 70 % (obsahuje svalovinu, srdce, játra, plíce, dršťky), masový vývar, semena granátových jablek 1 % (sušená a jemně mletá), minerální látky, olej z lososa 0,5 %, novozélandské mušle slávky zelenoústé (0,1 %, jemně mleté, přírodně bohaté na glukosamin a chondroitin).

  Analytické složky:
  Hrubý protein 10,8 %, hrubý tuk 6,4 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubý popel 2,4 %, vlhkost 75%, vápník 0,22 %, fosfor 0,17 %

  Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
  Vitamin D3 200 m.j., vitamin E 30 mg, I 0,75 mg, Mn 3 mg, Zn 15 mg, Se 0,03 mg, biotin 300 mg

  GranataPet
  100 ks
  Nové
  4260165186070

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: