Konzerva GranataPet jehněčí s bramborami
  Konzerva GranataPet jehněčí s bramborami

  Konzerva GranataPet jehněčí s bramborami

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  89 Kč
  S DPH

  Šampon pro psy Black Magic od PURE PAWS výborně čistí a zintenzivňuje černou barvu.

  Varianty

   

  Základem zdravého života psa je vyvážená strava bohatá na bílkoviny. Rozhodující je také kvalita použitých surovin. GranataPet nabízí Vašemu psovi vyváženou, zdravou a holistickou stravu, která splňuje přirozené nutriční potřeby psa.

  V krmivu GranataPet nejsou přidány žádné obiloviny, protože ty jsou pro psy často obtížně stravitelné a nevyužitelné a častokrát vedou k alergiím. Vysoký obsah masa zajišťuje optimální přísun živočišných bílkovin a vysokou stravitelnost. Slávka zelenoústá je bohatá na glukosamin a chondroitin a podporuje silný vývoj kostí a kloubů. Speciálně vyvážená kompletní strava je také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, obsahuje semínka granátového jablka, která mají dlouhodobý pozitivní účinek na buňky, tkáně, srdce a krevní oběh i mozek a oči.
  Toto vysoce kvalitní a chutné krmivo se vyrábí výhradně v Německu. K přípravě se používají pouze ty nejlepší a nejčerstvější suroviny. Plnění surovin za studena a následné šetrné vaření v páře zajišťuje zachování téměř všech cenných živin, vitamínů a esenciálních mastných kyselin.

   

   

  Obsažený fenykl je nedocenitelnou prevencí před obávanou torzí žaludku. Zároveň napomáhá správné funkci trávení a snižuje nadýmání. Tvaroh k tomu doplní vápník pro zdravé kosti a klouby, který jinak psi přijímají především z kostí a navíc dodá receptuře lahodnou chuť. 

   

  Konzerva Jjehněčí s bramborami a fenyklem

  • 65 % jehněčího masa obsahuje vysoké množství proteinů a k tomu lahodně chutná.
  • Semena granátových jablek posilují imunitní systém.
  • Fenykl a tvaroh zajistí správnou funkci zažívání.
  • Slávka zelenoústá dodává glukosamin a chondroitin, přírodní kloubní výživu.
  • Neobsahuje obiloviny, masokostní moučku ani žádné geneticky modifikované složky.
  • To vše bez chemických konzervantů, barviv a umělých dochucovadel.

   

   

  Složení:
  Jehněčí maso (65 %), masový vývar (23 %), brambory (5 %), tvaroh (2 %), fenykl (2 %), semena granátových jablek (1 %, sušená a jemně mletá), minerály (uhličitan vápenatý), olivový olej (0,5 %), novozélandské mušle slávky zelenoústé (0,1 %, jemně mleté, přírodně bohaté na glukosamin a chondroitin). 

  Analytické složky:

  Hrubý protein 11,2 %, hrubý tuk 6,8 %, hrubá vláknina 0,3 %, hrubý popel 2,1 %, vlhkost 75 %, vápník 0,25 %, fosfor 0,2 %, metabolická energie 1116 kcal/kg 

  Nutriční doplňkové látky (na 1 kg): 

  Vitamin A 3 000 m.j., vitamin D3 200 m.j., vitamin E 30 mg, I 0,75 mg, Mn 3 mg, Zn 15 mg, Se 0,03 mg, biotin 300 mg.

  GranataPet
  100 ks
  Nové
  4260165183987

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: