Konzerva GranataPet PUR hovězí
  Konzerva GranataPet PUR hovězí

  Konzerva GranataPet PUR hovězí

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  99 Kč
  S DPH

  Konzervy jsou vyráběny z nejjemnějších a čerstvých přísad výhradně v Rakousku a Německu, bez obsahu obilovin.

  Varianty

   

  Základem zdravého života psa je vyvážená strava bohatá na bílkoviny. Rozhodující je také kvalita použitých surovin. GranataPet nabízí Vašemu psovi vyváženou, zdravou a holistickou stravu, která splňuje přirozené nutriční potřeby psa.

  V krmivu GranataPet nejsou přidány žádné obiloviny, protože ty jsou pro psy často obtížně stravitelné a nevyužitelné a častokrát vedou k alergiím. Vysoký obsah masa zajišťuje optimální přísun živočišných bílkovin a vysokou stravitelnost. Slávka zelenoústá je bohatá na glukosamin a chondroitin a podporuje silný vývoj kostí a kloubů. Speciálně vyvážená kompletní strava je také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, obsahuje semínka granátového jablka, která mají dlouhodobý pozitivní účinek na buňky, tkáně, srdce a krevní oběh i mozek a oči.
  Toto vysoce kvalitní a chutné krmivo se vyrábí výhradně v Německu. K přípravě se používají pouze ty nejlepší a nejčerstvější suroviny. Plnění surovin za studena a následné šetrné vaření v páře zajišťuje zachování téměř všech cenných živin, vitamínů a esenciálních mastných kyselin.

   

  Do receptury této lahodné konzervy pro psy jsou přidány také semínka granátového jablka, která působí jako silný antioxidant. Chrání buňky a posilují imunitu. Spolu s novozélandskými mušlemi, bohatými na chondroitin a glukosamin, tak přispějí vašemu čtyřnohému parťákovi ke spokojenému a plnohodnotnému životu. 

   

  Konzerva PUR hovězí v BIO kvalitě

  • 70 % hovězího masa si nenechá ujít ani ten největší mlsoun.
  • Receptura obsahuje také dršťky, které přispívají spokojenému trávení.
  • Lososový olej dodá důležité omega 3 a 6 mastné kyseliny pro zdravou srst a klouby.
  • Neobsahuje obiloviny, GMO ani masokostní moučku.
  • To vše bez chemických konzervantů, barviv a dochucovadel.

   

  Složení:
  Hovězí maso 70 % (obsahuje srdce, játra, plíce, dršťky), masový vývar, semena granátových jablek 1 % (sušená a jemně mletá), minerální látky, olej z lososa 0,5 %, novozélandské mušle slávky zelenoústé (0,1 %, jemně mleté, přírodně bohaté na glukosamin a chondroitin).

  Analytické složky:
  Hrubý protein 10,3 %, hrubý tuk 6,1 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubý popel 2,4 %, vlhkost 75%, vápník 0,22 %, fosfor 0,17 %

  Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
  Vitamin D3 200 m.j., vitamin E 30 mg, I 0,75 mg, Mn 3 mg, Zn 15 mg, Se 0,03 mg, biotin 300 mg

  GranataPet
  100 ks
  Nové
  4260165185950

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: