Čistič očního okolí EYE ENVY TEAR STAIN REMOVER
  Čistič očního okolí EYE ENVY TEAR STAIN REMOVER

  Čistič očního okolí EYE ENVY TEAR STAIN REMOVER

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  369 Kč
  S DPH
  Varianty

   

  Tear Stain Stain Solution je tekutina pro odstraňování skvrn a zabarvení způsobených nadměrným slzením u psů. Vyrobeno na bázi přírodních složek, jako je kyselina boritá, koloidní stříbro a vilín. Tyto látky jsou pro psy bezpečné, dobře testované a běžně používané v přípravcích na výplach očí. Tekutina má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, pomáhá v boji proti bakteriím a plísním. Urychluje regeneraci podrážděných jemných očních partií. Odstraňuje slzné skvrny, pravidelné používání zabraňuje jejich tvorbě a zajišťuje čisté a zdravé oči vašeho mazlíčka.
  Použití přírodních ingrediencí a jemné složení z něj činí bezpečné a účinné řešení v boji proti skvrnám a zabarvení od slz.


  • jednoduché, přírodní složení
  • odstraňuje a zabraňuje tvorbě skvrn a pruhů pod očima psa
  • má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti
  • s koloidním stříbrem, kyselinou boritou a vilínem
  • bez antibiotik, steroidů, bělidel, parabenů a konzervačních látek
  • pro psy všech plemen
  • pro dospělé psy a štěňata starší 6 týdnů
  • pro časté použití

  Použití: před použitím lahvičku dobře protřepejte. Namočte do roztoku vatový tampon a jemně otřete oblast kolem očí vašeho psa a mezi záhyby kůže, vyhněte se přímému kontaktu s očima. Nechte oční okolí přirozeně uschnout. Používejte denně, dokud skvrny nezmizí, poté cca 3-4x týdně. Skladujte při pokojové teplotě.
  Pravidelné používání pomůže udržet oblast pod očima vašeho psa čistou a bez zabarvení. V případě silného zabarvení se doporučuje použít ve spojení s pudrem obsahujícím kyselinu boritou.


  Příčin nadměrného slzení u psů může být mnoho, od alergií, přes příliš vysokou mineralizaci pitné vody, alergenní faktory v potravě, prořezávání zubů až po podráždění způsobené okolním vlivem. 

  Skvrny od slz mohou vést ke svědivému podráždění a infekcím, které často mají nepříjemný zápach. Přípravky Eye Envy bojují s bakteriálními infekcemi, které způsobují skvrny.

  EYE ENVY
  Nové
  0892461002019

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: