Šampon pro dlouhou srst PetEsthé Professional
  Šampon pro dlouhou srst PetEsthé Professional

  Šampon pro dlouhou srst PetEsthé Professional

  Skladem
  599 Kč
  S DPH

  Luxusní šampon pro psy PetEsthé pro jemnost, vláčnost, posílení, lesk a hydrataci dlouhé srsti.

  Varianty

   

  Tento šampon pro dlouhosrsté psy propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost.Posiluje dlouhou srst.
  Šampon PetEsthé je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, nechá se lehce smýt, chrání pokožku i přírodu. Profesionální šampon PetEsthé na posílení dlouhé srsti, která získá krásný uhlazený vzhled. Je lesklá s přirozeným pohybem.  Série Mild Professional obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů.

   

  Složení:

  Olej z pšeničných klíčků, trimethylglycine (hydratační rostlinné složky), olej z macadamových ořechů(změkčovací složky), sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), směs rostlinných výtažků (aloe ,sladkovodní řasy Chlorella, , klematis, tužebníku ,mořské řasy, přesličky rolní ,břečťanu).

  MILD PROFESSIONAL Série

  Tato série spolu s naším speciálním programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha. Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální použití, svým specifickým složením jsou také velmi šetrné k pokožce rukou. Mají elegantní vůni, jsou silně koncentrovány, takže stačí malé množství pro kvalitní umytí srsti a kůže. Designově je barevně sladěn obal s obsahem šamponu, který má nádherně syté barvy s perletí. Tyto produkty jsou vhodné i pro časté koupele.

  PetEsthé
  1 ks
  Nové
  4515681403799

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: