Šampon pro bílou a světlou srst PetEsthé Professional
  Šampon pro bílou a světlou srst PetEsthé Professional

  Šampon pro bílou a světlou srst PetEsthé Professional

  Skladem
  599 Kč
  S DPH

  Luxusní šampon PetEsthé pro psy, který chrání a zvýrazňuje bílou srst. Šampon je vhodný pro časté koupele.

  Varianty

   

  Šampon PetEsthé pro psy s bílou srstí je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven, se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smýt. Díky exklusivnímu složení tento šampon přirozeně podporuje vybělení srsti a zároveň srst chrání. Je velmi šetrný a vhodný i k častému použití. Přírodní látky jako například guaiazulene ( olej např. z heřmánku), výtažek z kořene kamejky rolní, geranien modrá) podporují a zvýrazňují jasnou bělost srsti.

  Složení:
  Olej z pšeničných klíčků, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), kořene kamejky, Gardenia modrá,směsi rostlinných extraktů (mořské řasy,aloe, jírovec, hroznových listů,z vilínu, břečťanu ,třezalky).

  MILD PROFESSIONAL Série

  Tato série spolu s naším speciálním programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha. Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální použití, svým specifickým složením jsou také velmi šetrné k pokožce rukou. Mají elegantní vůni, jsou silně koncentrovány, takže stačí malé množství pro kvalitní umytí srsti a kůže. Designově je barevně sladěn obal s obsahem šamponu, který má nádherně syté barvy s perletí. Tyto produkty jsou vhodné i pro časté koupele.

  PetEsthé
  1 ks
  Nové
  4515681403812

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: