Šampon pro štěňata PetEsthé MUD bahenní 350ml
  Šampon pro štěňata PetEsthé MUD bahenní 350ml

  Šampon bahenní pro štěňata PetEsthé MUD 350ml

  Vyprodáno
  599 Kč
  S DPH

  Bahenní šampon PetEsthé pro štěňata je velmi šetrný k pokožce, posiluje a hydratuje srst.

   

  Šampon PetEsthé pro štěňata obsahuje přísady s bahenními minerály, které viditelně zlepšují stav srsti a pokožky. Tento jemný, lehce kyselý šampon je zvláště šetrný ke kůži. Obsahuje jemné, pro pokožku příjemné složky, které citlivě posilují srst a zachovávají přirozenou vlhkost jemné pokožky štěněte. Tento exklusivní šampon je určen i pro koupele před procedurami jako jsou aromakoupele, aromatherapie, aromamasáže.


  Složení:

  Obsahuje velmi šetrné přísady na ochranu štěněčí kůže. Bahno z různých oblastí světa, soli z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), jojobový olej, mořský kolagen, extrakt z arniky, výtažek z okurky, extrakt z břečťanu, extrakt z černého bezu, extrakt ze slézu, trahok lékařský.

  MILD AMINO ACID Série - Jemná aminokyselinová řada

  Série (MUD) ULTRA-HYPO-ALERGENNÍCH výrobků vysoké kvality. Obsahují povrchové aktivní látky bazírující na aminokyselinách, které jsou získány z výtažků cukrové třtiny a tapioka (maniok-podobný našim bramborám).Tyto dvě složky jsou v současné době tou nejjemnější látkou, která je na trhu s kosmetikou k dostání.

  PetEsthé
  Nové
  4515681403706

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: