Menu

Kategorie

Vyhledávání

Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce

  Informace

  Slevy

  Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

  Kartáče 

  Kartáče

  Péče o srst vašeho mazlíčka je velmi důležitá. Kartáčujte a češte srst psa pravidelně a to alespoň jednou za týden. Obzvláště u dlouhosrstých psů je potřeba dbát na důslednou péči. Kartáčováním se kůže pejska prokrví, srst pročistí, odstraní se nečistoty i vypadané chlupy a srst bude krásná a lesklá. Dopřejte pejskovi pravidelnou péči. Uvidíte, že vám to mnohonásobně oplatí. 

  Podkategorie

  • Drátkové

   Drátkové kartáče jsou ideální k rozčesávání nebo vyčesávání srsti. V nabídce najdete drátkové kartáče několika tvrdostí ( měkké, středně tvrdé a tvrdé ) a s různou délkou drátků.

  • Flexi kartáče

   Kartáče s flexibilní pracovní částí jsou speciálně navrženy tak, aby kartáčování bylo pro vás a vašeho mazlíčka mnohem jednodušší, rychlejší a bezbolestné. Jsou opravdu nepostradatelné, pokud chcete, aby srst vašeho mazlíčka byla zdravá a přirozená. Další důležitou vlastností je, že tento kartáč lze použít na obou stranách, což je ideální pro leváky i praváky. Drátky zajišťují dobré uchopení odumřelé srsti.

  • PIN Brushes

   Tyto kartáče s rukojetí jsou vysoce kvalitní, s extra dlouhými kovovými kolíky namontovanými v pružné gumové podložce. Kartáče se doporučují pro dlouhou srst, kdy umožňují důkladné kartáčování bez poškození srsti.

  • Štětinové

   Kvalitní štětinové kartáče pro vaše mazlíčky. Lehká rukojeť je vyrobena z odolného dřeva. Velmi pohodlně se drží a dobře se s nimi pracuje. Jsou určeny pro plemena s krátkou srstí. Je určen na česání suché a čisté srsti.

  • Ostatní
  na stránku
  Zobrazeno 1 – 21 z 122 položek
  Zobrazeno 1 – 21 z 122 položek