Kartáč pro psy ActiVet DUO UnderCoater 2v1 červeno/stříbrný
  Kartáč pro psy ActiVet DUO UnderCoater 2v1 červeno/stříbrný

  Kartáč pro psy ActiVet DUO UnderCoater 2v1 červeno/stříbrný

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  1 619 Kč
  S DPH

  Super kartáč vhodný pro velmi zacuchanou srst a plemena s hustou podsadou.

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě !

  Varianty

   
  Kartáč pro psy ActiVet DUO UnderCoater, červeno/stříbrný - to jsou dvě funkce v jedné hlavě !

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě, určené pro srst, která by za normálních okolností vyžadovala koupi dvou kartáčů.  Šířka 4,5cm nebo 9cm.

  Kartáč je kombinací:

  ActiVet Matzapper (červený)

  Speciální kartáč pro salony na rozčesávání zacuchané srsti. Díky flexibilnímu provedení účinně a rychle vyčesává zacuchanou srst. Hroty kartáče jsou zabroušené aby se omezilo poškrábání kůže, ušetří polovinu času potřebného k rozčesání běžným kartáčem.

  Při použití na kartáč netlačte příliš silně.

  ActiVet SILVER CoatGrabber (stříbrný)

  Tvrdý kartáč pro psy ActiVet na rozčesávání zacuchané srsti a odstranění mrtvé podsady. Přináší vynikající výsledky za polovinu času potřebného při použití běžného kartáče, flexibilní podložka umožňuje použití i v hůře přístupných místech a usnadňuje pronikání srstí ke kůži zabroušené hroty zabraňují jejímu poškrábání. Silný všestranný kartáčkterý také pomáhá snadnému rozčesávání.  
  Doporučen pro psy s hustou podsadou.
  Výborný pro každodenní péči. 

  Doporučen pro plemena jako např. Border kolie, Leonberger, Čau-čau, Samojed, Německý ovčák, Ruský teriér, Labradoodle atd.

  ORIGINÁLNÍ NĚMECKÉ KARTÁČE !

  Průlom v technologii kartáčů. Tyto flexibilní kartáče s kloubem výborně procházejí tou nejhustší srstí bez poranění vašeho domácího mazlíčka. Ergonomicky navržené pro snížení napětí na rameno a zápěstí - což snižuje opakovaný pohybový syndrom. Snadné použití bez poničení srsti. Hroty z nerezové oceli. 

  ActiVet
  Nové
  5902194288408