Kartáč pro psy ActiVet DUO SilCoater 2v1 zeleno/zlatý
  Kartáč pro psy ActiVet DUO SilCoater 2v1 zeleno/zlatý

  Kartáč pro psy ActiVet DUO SilCoater 2v1 zeleno/zlatý

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  1 619 Kč
  S DPH

  Speciální kartáč vhodný pro jemnou, dlouhou srst a konečnou úpravu.

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě !

  Varianty

   
  Kartáč pro psy ActiVet DUO SilCoater, zeleno/zlatý - to jsou dvě funkce v jedné hlavě !

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě, určené pro srst, která by za normálních okolností vyžadovala koupi dvou kartáčů.  Šířka kartáče 4,5cm nebo 9cm.

  Kartáč je kombinací:

  ActiVet GREEN Pro Soft (zelený)

  Kartáč pro psy ActiVet na rozčesávání zacuchané jemné srsti. Přináší vynikající výsledky za polovinu času potřebného při použití běžného kartáče, flexibilní podložkaumožňuje použití i v hůře přístupných místech a usnadňuje pronikání srstí ke kůži zabroušené hroty zabraňují jejímu poškrábání.

  ActiVet GOLD SuperSoft (zlatý)

  Měkký kartáč pro psy ActiVet na rozčesávání zacuchané srsti. Přináší vynikající výsledky za polovinu času potřebného při použití běžného kartáče, flexibilní podložka umožňuje použití i v hůře přístupných místech a usnadňuje pronikání srstí ke kůži zabroušené hroty zabraňují jejímu poškrábání. Silný všestranný kartáčkterý také pomáhá snadnému rozčesávání.  
  Doporučen pro psy s jemnou, hedvábně měkkou srstí. 
  Výborný pro každodenní péči. 

  Doporučen pro štěňata a plemena jako např. Coton de Tulear, Pomeranian, Maltézský psík, Belgický ovčák, Setr, York, Dlouhosrstý jezevčík, Papillon, Kokršpaněl, Kavalír King Charles španěl, Bišonek, Pudl atd.

  ORIGINÁLNÍ NĚMECKÉ KARTÁČE !

   Průlom v technologii kartáčů. Tyto flexibilní kartáče s kloubem výborně procházejí tou nejhustší srstí bez poranění vašeho domácího mazlíčka. Ergonomicky navržené pro snížení napětí na rameno a zápěstí - což snižuje opakovaný pohybový syndrom. Snadné použití bez poničení srsti. Hroty z nerezové oceli. 

  ActiVet
  Nové
  5902194288385

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: