Kartáč pro psy ActiVet DUO TuffZapper červeno/fialový
  Kartáč pro psy ActiVet DUO TuffZapper červeno/fialový

  Kartáč pro psy ActiVet DUO TuffZapper 2v1 červeno/fialový

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  1 619 Kč
  S DPH

  Super kartáč vhodný pro velmi zacuchanou srst.

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě !

  Varianty

   
  Kartáč pro psy ActiVet DUO TuffZapper, červeno/fialový - to jsou dvě funkce v jedné hlavě !

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě, určené pro srst, která by za normálních okolností vyžadovala koupi dvou kartáčů. Šířka kartáče  4,5cm nebo 9cm.

  Kartáč je kombinací:

  ActiVet Matzapper (červený)

  Speciální kartáč pro salony na rozčesávání extrémně zacuchané srsti. Díky flexibilnímu provedení účinně a rychle vyčesává zacuchanou srst. Hroty kartáče jsou zabroušené aby se omezilo poškrábání kůže, ušetří polovinu času potřebného k rozčesání běžným kartáčem.

  Při použití na kartáč netlačte příliš silně.

  ActiVet PURPLE ProFirm (fialový)

  Kartáč pro psy ActiVet na rozčesávání zacuchané srsti. Přináší vynikající výsledky za polovinu času potřebného při použití běžného kartáče, flexibilní podložka umožňuje použití i v hůře přístupných místech a usnadňuje pronikání srstí ke kůži zabroušené hroty zabraňují jejímu poškrábání. Silný všestranný kartáčkterý také pomáhá pro snadnému rozčesávání. 

  Doporučen pro plemena jako např. Tibetský teriér, Goldendoodle, Boloňka, Briard, Kolie, Sheltie, Border kolie, Portugalský vodní pes, atd.

  ORIGINÁLNÍ NĚMECKÉ KARTÁČE !

   Průlom v technologii kartáčů. Tyto flexibilní kartáče s kloubem výborně procházejí tou nejhustší srstí bez poranění vašeho domácího mazlíčka. Ergonomicky navržené pro snížení napětí na rameno a zápěstí - což snižuje opakovaný pohybový syndrom. Snadné použití bez poničení srsti. Hroty z nerezové oceli. 

  ActiVet
  Nové
  5902194288361

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: