Kartáč pro psy ActiVet DUO TuffFinish fialovo/stříbrný
  Kartáč pro psy ActiVet DUO TuffFinish fialovo/stříbrný

  Kartáč pro psy ActiVet DUO TuffFinish 2v1 fialovo/stříbrný

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  1 619 Kč
  S DPH

  Super kartáč vhodný pro plemena s hustou podsadou a snadné rozčesání srsti.

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě !

  Varianty

   
  Kartáč pro psy ActiVet DUO Tuff Finish, fialovo/stříbrný - to jsou dvě funkce v jedné hlavě !

  Dva různé typy kartáčů v jedné kartáčové hlavě, určené pro srst, která by za normálních okolností vyžadovala koupi dvou kartáčů.  Šířka kartáče 4,5cm nebo 9cm.

  Kartáč je kombinací:

  ActiVet PURPLE ProFirm (fialový)

  Kartáč pro psy ActiVet na rozčesávání zacuchané srsti. Přináší vynikající výsledky za polovinu času potřebného při použití běžného kartáče, flexibilní podložka umožňuje použití i v hůře přístupných místech a usnadňuje pronikání srstí ke kůži zabroušené hroty zabraňují jejímu poškrábání. Silný všestranný kartáčkterý také pomáhá pro snadnému rozčesávání. 

  ActiVet SILVER CoatGrabber (stříbrný)

  Tvrdý kartáč pro psy ActiVet na rozčesávání zacuchané srsti a odstranění mrtvé podsady. Přináší vynikající výsledky za polovinu času potřebného při použití běžného kartáče, flexibilní podložka umožňuje použití i v hůře přístupných místech a usnadňuje pronikání srstí ke kůži zabroušené hroty zabraňují jejímu poškrábání. Silný všestranný kartáčkterý také pomáhá snadnému rozčesávání.  
  Doporučen pro psy s hustou podsadou.
  Výborný pro každodenní péči. 

  Doporučen pro plemena jako např. Shih-tzu, Havanský psík, Německý ovčák, Husky, Aljašský malamut, Akita Inu, Eurasier, Zlatý retrívr, Hovawart atd.

  ORIGINÁLNÍ NĚMECKÉ KARTÁČE !

  Průlom v technologii kartáčů. Tyto flexibilní kartáče s kloubem výborně procházejí tou nejhustší srstí bez poranění vašeho domácího mazlíčka. Ergonomicky navržené pro snížení napětí na rameno a zápěstí - což snižuje opakovaný pohybový syndrom. Snadné použití bez poničení srsti. Hroty z nerezové oceli. 

  ActiVet
  Nové
  5902194288392