Kartáč pro psy ACTIVET DIAMOND FIRM LILA tvrdý
  Kartáč pro psy ACTIVET DIAMOND FIRM LILA tvrdý

  Kartáč pro psy ACTIVET DIAMOND FIRM LILA tvrdý

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  1 189 Kč
  S DPH
  Varianty

   

  ActiVet Diamond je nejnovější verze ikonických kartáčů od tohoto světově proslulého výrobce. Jedna strana kartáče má rovné drátky a druhá strana zahnuté. Díky tomuto řešení se kartáč stává ještě univerzálnějším. Model Diamond má nyní průhledné tělo a byl navíc obohacen třpytkami.

  ActiVet Diamond Firm Lila Brush je tvrdý kartáč určený pro plemena se silnou, dvojitou vlnitou srstí a s podsadou. Extrémně univerzální, ideální pro každodenní použití a úpravu srsti. Perfektní pro odstraňování zamotání a plstnatění, stejně jako pro rozčesávání a vyčesání odumřelé srsti. Nepostradatelný v každém profesionálním salonu péče o srst, doporučen pro chovatele a majitele domácích mazlíčků, kteří očekávají maximální výsledky s minimálním úsilím. Tyto jedinečné kartáče vám pomohou pracovat ještě efektivněji a zkrátí váš čas péče o srst až o polovinu. Jeho jedinečná, flexibilní hlava a odpovídající hustota a zakřivený tvar jehel z něj činí ideální nástroj pro každodenní péči o vašeho mazlíčka.

  Použití pružné hlavy snižuje tlak při česání a omezuje tahání a trhání srsti. Jehly jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, na koncích dokonale vyleštěné a hladké, takže nedráždí jemnou pokožku zvířete. Jednoduché a ergonomické pouzdro z vysoce kvalitního plastu je vodotěsné a má zajímavé barevné schéma, které vyniká nad ostatními nástroji pro péči o zvířata.

   

   

  V nabídce dvě velikosti hlav:

  • šířka 4,5cm: pro malé a střední psy a kočky, stejně jako pro štěňata velkých plemen ( celková délka katáče 19cm / délka jehel 1,7cm / hmotnost kratáče 61g)
  • šířka 9cm: pro psy velkých a obřích plemen ( celková délka kartáče 19cm / délka jehel 1,7cm / hmotnost 103g)

  Kartáč Soft Green je doporučen pro plemena jako např.:

  Akita, Bišonek, Bobtails, Kolie, Havanský psík, Hovawart, Novofundlandský pes, Portugalský vodní pes, Zlatý retrívr, Pudl, Sheltie, Ovčák, Shih-Tzu, Sibiřský husky, Teriéři (Airdale, Scottish, Welsh, Wire Fox) apod.  Použití: aby celá pracovní část dokonale přilnula k srsti zvířete - hladce a rovnoměrně kartáčujte srst, zápěstí udržujte uvolněné a v rovné poloze. Netlačte na kartáč příliš silně. 

  ActiVet
  Nové
  5902194236430

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: