Šampon pro štěňata a citlivé psy PetEsthé SPA lázeňský
  Šampon pro štěňata a citlivé psy PetEsthé SPA lázeňský

  Šampon pro štěňata a citlivé psy PetEsthé SPA lázeňský

  Skladem
  669 Kč
  S DPH

  Šampon PetEsthé pro psy všech plemen je vhodný i pro velmi citlivé jedince.

  Varianty

   

  Šampon lázeňský SPA vhodný pro všechna plemena. Obsahuje stejné hypoalergenní čistící přísady ( se stejnými bílkovinami ), které se vyskytují v těle. Používá se pro psy všech plemen od štěňat až po staré psy. Tento šampon obsahuje vyváženou směs bahenních přísad z různých oblastí světa, které účinně pohlcují odpadový materiál a špínu držící se v pórech kůže psa. Čistí pokožku a zanechává srst lesklou a čistou. Je vhodný i pro velmi citlivé jedince.

   

   

  Složení:

  bahno z různých částí světa, sůl z mrtvého moře, propolis z včelích úlů, extrakty z rostlin : řeřichy, lopuchu, mydlice, břečťanu, šalvěje a citronu.

  SPA Série – exklusivní Lázeňská kosmetika

  Šampony a kondicionéry pro profesionální použití určené pro mazlíčky, kteří mají za sebou špičkovou estetickou proceduru v rámci speciální programové řady Systému aromaterapie nebo thalassoterapie. Zahrnuje kombinaci bahenních přísad z celého světa, které mají vynikající vlastnosti při čištění kůže a obsahují speciální bělící přísady (které neobsahují žádné umělé bělící prostředky). Tyto výrobky byly vytvořeny s cílem zvýšit estetickou účinnost a prodloužit efekt produktů ze Speciální programové řady.

   

  PetEsthé
  PE4816
  1 ks
  Nové
  4515681408510

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: