Nabídka

Šampon pro psí seniory PetEsthé MUD bahenní 350ml

Bahenní šampon PetEsthé pro psy starší 7 let, který intenzivně vyživuje pokožku.

Více informací

Skladem

510 Kč vč. DPH

Více informací

Bahenní šampon PetEsthé pro starší psy od 7 let

HYPOALERGENNÍ šampon určený pro péči o srst psích seniorů. Je zhotoven na rostlinném základě, obsahuje rostlinné aminokyseliny z cukrové třtiny a tapioku (rostlinná přísada podobná bramborovému škrobu). Dále obsahuje hlubinné mořské bahno, které velmi intenzivně vyživuje pokožku psa a odstraňuje pachy, sůl z Mrtvého moře, propolis a další blahodárné rostlinné výtažky.

Složení:

Mořské bahno, sůl z Mrtvého moře, propolis, aminokyseliny ( trimethylglycine, serine, glycine, L-glutamic acid, DL-alanin,L-lysine solution, L-arginine, DL-threonine, L-proline, sodium DL-pyrrolidonecarboxyl solution), výtažek z květu broskvoně, extrakt z arniky, extrakt z okurky, extrakt z břečťanu, extrakt z černého bezu, extrakt z ibišku.

MILD AMINO ACID Série - Jemná aminokyselinová řada

Série (MUD) ULTRA-HYPO-ALERGENNÍCH výrobků vysoké kvality. Obsahují povrchové aktivní látky bazírující na aminokyselinách, které jsou získány z výtažků cukrové třtiny a tapioka (maniok-podobný našim bramborám).Tyto dvě složky jsou v současné době tou nejjemnější látkou, která je na trhu s kosmetikou k dostání.

K tomuto produktu zákazníci často nakupují