Konzerva GranataPet jehněčí a kuřecí srdíčka
  Konzerva GranataPet jehněčí a kuřecí srdíčka

  Konzerva GranataPet jehněčí a kuřecí srdíčka

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  89 Kč
  S DPH

  Konzervy jsou vyráběny z nejjemnějších a čerstvých přísad výhradně v Rakousku a Německu. V žádné variantě nejsou použity obilniny.

  Varianty

   

  Základem zdravého života psa je vyvážená strava bohatá na bílkoviny. Rozhodující je také kvalita použitých surovin. GranataPet nabízí Vašemu psovi vyváženou, zdravou a holistickou stravu, která splňuje přirozené nutriční potřeby psa.

  V krmivu GranataPet nejsou přidány žádné obiloviny, protože ty jsou pro psy často obtížně stravitelné a nevyužitelné a častokrát vedou k alergiím. Vysoký obsah masa zajišťuje optimální přísun živočišných bílkovin a vysokou stravitelnost. Slávka zelenoústá je bohatá na glukosamin a chondroitin a podporuje silný vývoj kostí a kloubů. Speciálně vyvážená kompletní strava je také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, obsahuje semínka granátového jablka, která mají dlouhodobý pozitivní účinek na buňky, tkáně, srdce a krevní oběh i mozek a oči.
  Toto vysoce kvalitní a chutné krmivo se vyrábí výhradně v Německu. K přípravě se používají pouze ty nejlepší a nejčerstvější suroviny. Plnění surovin za studena a následné šetrné vaření v páře zajišťuje zachování téměř všech cenných živin, vitamínů a esenciálních mastných kyselin.

   

   

  Konzerva Jehněčí a kuřecí srdíčka

  • je kompletní krmivo pro dospělého psa
  • je to celých 65 % svaloviny a drobů z jehněčího a kuřecího masa. Jehněčí maso je dobrým zdrojem energie a cenných bílkovin, je považováno za velmi dobře snášené a zřídka způsobuje potravinové intolerance nebo alergie. Kuřecí srdce jsou bohatá na železo, vitamín A a vitamíny B. Jsou také výborným zdrojem taurinu a esenciálních mastných kyselin.
  • Semínka granátového jablka obsahují celou řadu zdraví prospěšných složek. Obsahují velké množství kyseliny ellagové, přírodního antioxidantu a účinného prostředku na ochranu buněk. Semínka granátového jablka příznivě působí na imunitní, kardiovaskulární a nervový systém.
  • lněný olej  je dávkou nenasycených mastných kyselin omega 3 a omega 6, zlepšuje stav kůže a srsti, příznivě působí na klouby.
  • Novozélandská slávka zelenoústá poskytuje dávku glukosaminu a chondroitinu, nezbytných pro správnou funkci osteoartikulárního systému psa.
  • hrášek je bohatý na vlákninu, která poskytuje pocit sytosti na dlouhou dobu a podporuje peristaltiku střev.
  • fenykl je sladká a aromatická zelenina. Éterické oleje, které obsahuje, příznivě ovlivňují trávicí procesy. Je cenným zdrojem rostlinných bílkovin, betakarotenu, vitamínů C a B a vlákniny.
  • Topinambur je vynikající médium pro dobré bakterie ve střevech. Vyznačuje se nízkým glykemickým indexem a je lehce stravitelná.

   

  Složení:

  jehněčí maso a kuřecí srdce 65% (jehněčí 45% sestávající ze svaloviny, srdce, játra, plíce a kuřecí srdce 20%), jehněčí a kuřecí vývar 22,4%, hrášek 5%, fenykl 3%, topinambur 2%, semena granátového jablka 1% (sušená a jemně mletá), minerální látky 1%, lněný olej 0,5%, slávka zelenoústá 0,1% (jemně mletá, přirozeně bohatá na glukosamin a chondroitin)

  Analytické složky: bílkoviny 10,8%, obsah tuku 7,2%, hrubý popel 1,9%, hrubá vláknina 0,5%, vlhkost 78%, poměr vápníku k fosforu: vápník 0,18%, fosfor 0,14%

  Nutriční doplňkové látky ( na 1 kg): vitamín D3 200 IU, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 25 mg, mangan (jako síran manganatý, monohydrát) 1,4 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg, měď (jako měď (II) ) sulfát pentahydrát) 1 mg

   

   

   

   

   

     GranataPet
  100 ks
  Nové
  4260165199681

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: