Konzerva GranataPet kuře a italská šunka
  Konzerva GranataPet kuře a italská šunka

  Konzerva GranataPet kuře a italská šunka

  Doručíme do 10 pracovních dnů
  89 Kč
  S DPH

  Konzervy jsou vyráběny z nejjemnějších a čerstvých přísad výhradně v Rakousku a Německu. V žádné variantě nejsou použity obilniny.

  Varianty

   

  Základem zdravého života psa je vyvážená strava bohatá na bílkoviny. Rozhodující je také kvalita použitých surovin. GranataPet nabízí Vašemu psovi vyváženou, zdravou a holistickou stravu, která splňuje přirozené nutriční potřeby psa.

  V krmivu GranataPet nejsou přidány žádné obiloviny, protože ty jsou pro psy často obtížně stravitelné a nevyužitelné a častokrát vedou k alergiím. Vysoký obsah masa zajišťuje optimální přísun živočišných bílkovin a vysokou stravitelnost. Slávka zelenoústá je bohatá na glukosamin a chondroitin a podporuje silný vývoj kostí a kloubů. Speciálně vyvážená kompletní strava je také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, obsahuje semínka granátového jablka, která mají dlouhodobý pozitivní účinek na buňky, tkáně, srdce a krevní oběh i mozek a oči.
  Toto vysoce kvalitní a chutné krmivo se vyrábí výhradně v Německu. K přípravě se používají pouze ty nejlepší a nejčerstvější suroviny. Plnění surovin za studena a následné šetrné vaření v páře zajišťuje zachování téměř všech cenných živin, vitamínů a esenciálních mastných kyselin.

   

  Obsahuje mangold, který je příbuzný řepy a špenátu, který hojně roste poblíž Středozemního moře. Dodává vitamíny A, C, D, K, vápník, hořčík a zinek. Má také jedinečnou schopnost regulovat hladinu krevního cukru, posiluje trávení a pomáhá při artritidě. V kombinaci s ananasem zajistí vitalitu a pevnou imunitu vašeho parťáka.  

   

  Konzerva kuře a italská šunka s mangoldem, ananasem a lososovým olejem pro zdraví vašeho mazlíčka.

  • 65 % kuřecího masa v kombinaci s italskou šunkou
  • Mangold příznivě působí na trávení, zdraví kloubů i hladinu cukru v krvi.
  • Neobsahuje obiloviny ani masokostní moučku.
  • slávka zelenoústou, přirozený zdroj chondroitinu a glukosaminu pro pevné kosti a klouby.
  • Lososový olej je bohatý na omega 3 a 6 mastné kyseliny a zajistí lesklou srst.
  • To vše bez chemických konzervantů, barviv a dochucovadel. 

  Složení:

  Kuřecí maso a italská šunka (65 %, skládající se z 50 % kuřecího masa a 15 % italské šunky), masový vývar (26 %), švýcarský mangold (3 %), ananas (3 %), semena granátových jablek (1 %, sušená a jemně mletá), minerály (uhličitan vápenatý), lososový olej (0,5 %), novozélandské mušle slávky zelenoústé (0,1 %, jemně mleté, přírodně bohaté na glukosamin a chondroitin). 

  Analytické složky:

  Hrubý protein 10,7 %, hrubý tuk 6,5 %, hrubá vláknina 0,3 %, hrubý popel 2,2 %, vlhkost 75 %, vápník 0,21 %, fosfor 0,16 %, metabolická energie 1111 kcal/kg. 

  Nutriční doplňkové látky (na 1 kg): 

  Vitamin A 3 000 m.j., vitamin D3 200 m.j., vitamin E 30 mg, I 0,75 mg, Mn 3 mg, Zn 15 mg, Se 0,03 mg, biotin 300 mg

   

  GranataPet
  100 ks
  Nové
  4260165183864

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: