Šampon pro štěňata PetEsthé Professional
  Šampon pro štěňata PetEsthé Professional

  Šampon pro štěňata PetEsthé Professional

  Skladem
  599 Kč
  S DPH

  Luxusní šampon PetEsthé je šetrný a nedráždivý jemné pokožky štěňat

  Varianty

   

  Šampon PetEsthé pro štěňata je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven, se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smýt. Tento exklusivní šampon je velmi šetrný a nedráždivý k jemné pokožce štěňat.

  Složení:
  Olej z pšeničných klíčků, jojobový olej, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), směsi rostlinných extraktů (extrakt z kořene šišáku ,heřmánku, třezalky, měsíčku, lípy, kukuřičných květů )

  MILD PROFESSIONAL Série

  Tato série spolu s naším speciálním programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha. Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální použití, svým specifickým složením jsou také velmi šetrné k pokožce rukou. Mají elegantní vůni, jsou silně koncentrovány, takže stačí malé množství pro kvalitní umytí srsti a kůže. Designově je barevně sladěn obal s obsahem šamponu, který má nádherně syté barvy s perletí. Tyto produkty jsou vhodné i pro časté koupele.

  PetEsthé
  1 ks
  Nové
  4515681403805

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: