Šampon pro psy PetEsthé Professional na krátkou a střednědlouhou srstí
  Šampon pro psy PetEsthé Professional na krátkou a střednědlouhou srstí

  Šampon pro krátkou a středně dlouhou srst PetEsthé Professional

  Doručíme do 15 pracovních dnů
  599 Kč
  S DPH

  Luxusní šampon pro psy PetEsthé pro jemnost, vláčnost a hydrataci krátké a střednědlouhé srsti..

  Varianty

   

  Tento šampon propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost. Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, nechá se lehce smýt. Chrání pokožku i přírodu.

  Šampon PetEsthé jemně čistí krátkou a střednědlouhou srst do hloubky a vyživuje jí.

  Hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven, se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smýt.

   

  Složení:

  Olej z pšeničných klíčků , mořský kolagen PPT, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), směsi rostlinných extraktů (potočnice, lopuchu, mydlice lékařské, břečťanu, šalvěje, citronu).

  MILD PROFESSIONAL Série

  Tato série spolu s naším speciálním programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha. Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální použití, svým specifickým složením jsou také velmi šetrné k pokožce rukou. Mají elegantní vůni, jsou silně koncentrovány, takže stačí malé množství pro kvalitní umytí srsti a kůže. Designově je barevně sladěn obal s obsahem šamponu, který má nádherně syté barvy s perletí. Tyto produkty jsou vhodné i pro časté koupele.

  PetEsthé
  Nové
  4515681403782

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: